Laden Evenementen

Afgelopen Evenementen › Apprentice Master 2015/2016

Evenementen Zoeken en weergeven navigatie

april 2016

Apprentice/Master seizoen 2015-2016 Expositie #20 To inhabit your column

21 april, 2016 - 8 mei, 2016
Kunstpodium T Tilburg, Noordstraat 105
Tilburg, North-Brabant 5038 EH Nederland
+ Google Maps

master artist: James Beckett Apprentices: Ties van Dijk, Voytech Novak, Evelina Hagglund and Yang Zhiqian

Meer weten »

Apprentice/Master seizoen 2015-2016 Expositie #21 Space is our territory

28 april, 2016 - 15 mei, 2016
Sala X, Vigo, Circunvalación ao Campus Universitario
Vigo, 36310 Spanje
+ Google Maps

Master: Carlos Tejo apprentices: Annahita Asgari (Amsterdam) Kolbrun Inga Soring (Utrecht) Vanja Erjavec (Ljubljana) Loe van Klaveren (Rotterdam) Tina Grifoni (Brussel)

Meer weten »

mei 2016

Apprentice/Master seizoen 2015-2016 Expositie #22 No maps for these territories

6 mei, 2016 - 22 mei, 2016
Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond, Nes 45
Amsterdam, 1012 KD Nederland
+ Google Maps

Master: Alex Verhaest Apprentices:  Jorden Boulet (Hasselt) Bilen Kucukodabasi (Rotterdam) Dániel János Fodor (Budapest) Liu Tianyu (Xiamen) Dalibor Knapp (Prague) Rita Rodriquez (Vigo)

Meer weten »

Apprentice/Master seizoen 2015-2016 Expositie #23 Hand Job

12 mei, 2016 - 29 mei, 2016
Kunstpodium T Tilburg, Noordstraat 105
Tilburg, North-Brabant 5038 EH Nederland
+ Google Maps

Master: Hinke Schreuders  Kiki Nickel (MST)  Guusje America (UT)  Inga Galinytė (KAUN)  Rasma Noreikytė (KAUN)  Julie van den Meutter (GNT)    There are bodies, some threats,  there are questions, possible answers,  there are stories, some memories for sale.  Go ahead, switch your role, if you have one,  put the read thread down.  Close your eyes ,listen what it wants to tell you.  If you open your eyes, you will see the other side of yourself.  Move.   JULIE VAN MEUTTER …

Meer weten »

september 2016

Best of Apprentice/Master 2015-2016

16 september, 2016
Willem II Fabriek, Boschdijkstraat 100
Den Bosch, 5211 VD Nederland
+ Google Maps

Guusje America | HKU, Utrecht Barbora Dayef | Academy AMU, Praag Ans Mertens | LUCA School of Arts, Brussel (winner) Jonas Nelissen | PXL MAD, Hasselt Vojtěch Novák | Academy AMU, Praag Jan Willem Reimus | Fontys Hogeschool voor de Kunsten, Tilburg

Meer weten »
+ Exporteer Evenementen