Leerling/Meester exposities #10
GRIET MENSCHAERT
17 - 27 mei 2012

Griet Menschaert
Annemarijke op de Laak | Tilburg
Astrid de Pauw | Rotterdam
Eva de Jonge | Den Bosch
Evelien Gudden | Tilburg

OPENING: donderdag 17 mei om 19.00 uur met muziek van Marlon Penn.


Wil je de ander echt begrijpen, of wil je dat de ander je iets laat zien dat jou van pas kan komen?

In ‘Repeating after you’ wordt aan de hand van uiteenlopende kunstvormen ingegaan op de nu eens intieme, dan weer observerende relatie van de (vrouwelijke) kunstenaar met haar omgeving.
Er wordt nagedacht over of kunst wel kan communiceren wat de kunstenaar als intentie had bij het maken, over welke verhalen, boodschappen, sferen of emoties een kunstenaar wil en moet communiceren, over de westerse kunstenaar anno nu.
De werken van de kunstenaars zullen expliciet met elkaar in verband worden gebracht. Er zal zelfs ter plekke door alle 5 de kunstenaars (leerlingen en meester) in 1 en dezelfde ruimte werk worden gerealiseerd. Dit bij wijze van experiment en van uitdaging van het eigen oeuvre.

Griet Menschaert vervangt Florette Dijkstra die wegens omstandigheden zich helaas heeft moeten terugtrekken uit het Leerling/Meester project.

http://kunstpodium-t.com/files/gimgs/90_uitnodiging-repeating-after-you.jpg